مودم VDSL

پرشیا سیستم نماینده رسمی فروش مودم یوتل ساخت ایران

<script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/G0a9W?data[rnddiv]=15194765067209373&data[responsive]=yes"></script>

شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در سال 1380 به عنوان یکی از شرکتهای وابسته به منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و با همت گروهی از متخصصان صنعت مخابرات تاسیس گردید.

با توجه به توسعه شبکه اینترنت پرسرعت در کشور و افزایش تعداد کاربران این شبکه، مودمهایADSL ،VDSL پر‌مصرفترین تجهیزات مخابراتی سمت مشتری در کشور میباشند.

با توجه به اهمیت بحث تولید ملی و انتقال و بومی سازی فناوری‌های نو، شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در سال 1391 اقدام به تاسیس کارخانه تولیدی خود در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید نمود که در فاز اول با تولید تجهیزات سمت مشتری (cpe) به بهره برداری رسید و تا کنون بیش از 300 هزار دستگاه مودم با برند صددرصد ایرانی یوتل تولید و ظرفیت تولید درسال بیش از 500 هزار دستگاه انواع مودم می باشد.

از سال 1375 گروه پرشیا سیستم با درک اهمیت راه اندازی شبکه های دیتا با کارایی مناسب و بستر قوی همگام با شرکت DDC آلمان گام در راهی نهاد که از بطن آن شرکـــــــتتوسعـــــه داده هــــــای ارتبـــاطی پرشیـــــــا سیستـــــــــم زاده شد.

این شرکت با پشتوانه سال ها تجربه فنی و یا تکیه بر نیروی متخصص و مشاوران خود و همچنین سرمایه گذاری و همکاری مشترک با شرکت DDC آلمان، خدمات و محصولات متنوعی را  جهت ایجاد و توسعه شبکه های سازمانی ارائه می نماید.
نمایندگی یوتل , نماینده فروش یوتل , شماره تماس فروش یوتل , مودم یوتل